Hakkımzda

Mehmet KOÇ Süt Ürünleri

1991 yılında Bursa Harmancıkta başladığımız üretim serüvenimiz yıllar içinde genişleyen ürün çeşitliligi ve gelişen hijyen,teknoloji şartlarına uygun müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına tesislesme sürecine girmiştir. Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 1000m2 kapalı alana sahip tesislerimizde imalat,üretim hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Ürünlerimizde doğallıktan ödün vermeden ve hiç bir katkı maddesi kullanmayarak kalite standartlarını maksimum seviyede tutmuş olmamız bizleri bugunlere kadar getirmiştir.
Günümüzde başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerini kapsayan tedarik ağımızla ”müşteri memnuniyeti” odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Üretim tesislerimizde Sağlık Bakanlıgı HCCP GIDA GUVENLIGI Standartlarında maksimum hijyen kurallarına uygun şeklide üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Mağaza

Agora Çarşısı İhsaniye Mah. Nilüfer/BURSA

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Mehmet KOÇ Süt Ürünleri Ltd.Şti

01

30 Yıllık Deneyim

1991 yılından günümüze kadar sürdürmüş olduğumuz kalite ve güven ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde SIRDAN MAYA kullanarak kalite standartlarımızı maksimum seviyede devam ettirmekteyiz.

02

Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Herzaman taze ve doğal. İçerisinde hiçbir katkı maddesi barındırmayan sağlıklı ürünler üretiyoruz.

03

Sağlık bakanlığı Hijyen Standartlarına Uygun Üretim Tesisleri

Ürünlerimiz HCCP GIDA GÜVENLIGI Standartlarında maksimum hijyen kurallarına uygun şekilde üretilmektedir.

04

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri beklentilerini karşılayan ürünlerimiz ile,kaliteli hizmetten ödün vermeden devamlılığı sürdürmeyi hedeflemekyetiz.

05

Güvenli Alışveriş

Online alışverislerinzde güvenli ödeme altyapımız ile kisisel verileriniz korunmaktadır. Alışverişlerinizde Havele/EFT ve kapıda ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

06

Hızlı Tedarik

Siparişleriniz teknik ekibimiz tarafından güncel olarak takip edilir. Gün içinde En kısa sürede tarafınıza ulaştırmak üzere kargoya verilir.

Fabrika Satış Mağazamız

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Ürün eklendi!
Ürün zaten Sepette !

Alışveriş Sepeti

close